Бісероплетіння
 Урок 4 - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Уроки по бісероплетінні » Уроки 3-4 » Урок 4 (Посадка дерева)
Урок 4
lubasgalinaДата: Субота, 28.11.2009, 22:44 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Нагороди: 4
Репутація: 101
Статус: Offline
На четвертому уроці ми будем вчитися посадку дерева...
Але спочатку треба зробити скрутку дерева. Потрібно зробити основу стовбура дерева з допомогою грубих дротів (мідний, алюмінювий ін), незабудьте в низу стовбура зробити у вигляді коренів, це робиться для того, щоб дерево щільно всадилося в горщик і мав міцність стояти нерухомо. І щоб потім його розправити гілочки, стовбур у потрібну сторону.
Коли Ви зробили дерева йому потрібно зробити "кору". Робимо (обмотуємо) з допомогою: флористою стрічкою, 0,2-0,3 мідним дротиком, медичним лайкопластиром, скотчом, малярним скотчом, пластиліном, пластиком, глиною, гіпсом. Коли ми це зробили, ми аж тоді садимо дерева.
Тому треба вам описати, як це робити. Є кілька способів посадки дерев:
1) Зміцнюєте дерево у флору-губку (її можна купити, де продають живі квіти). Поставити дерево в горщик, обкласти камінчиками, закріпити все за допомогою клеєм.
2) Берете гіпс засипаєте в горщик розмішуєт трохи піском. Пісок потрібний для того, щоб горщик нетріс. Бо коли ви замішите самий гіпс із водою, то гіпс розпирає в сторони і горщик тріскає. За моїм досвідом, я замість піска використовую дрібно порізані чи порвані листочки із зошита чи газети, можна розмішувати з камінчиками, дротиками.
3)Можна закріпити залишками пластиліну (те чим дитині вже набридло грати) . biggrin
4) Можна приклеїти дерево на камінь. Для цього треба клей з пістолета.
Зверху можна присипати декоративним ґрунтом, насипати на поверх - ґрунт, під деревом, можна ще небагато бісеру з якого робила листочки (створюється враження, що з дерева обсипають листочки). Можна створювати композиції, ставити поруч різні фігурки .
Є дуже багато способів посадки дерев, їх всіх неможливо перелічити. Можливо Ви маєте свій спосіб посадки, тому я буду дуже рада, якщо Ви поділитесь із своїс способом....

lubasgalinaДата: Субота, 28.11.2009, 23:14 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Завдання:
Посадити дерево "Верба" . Оформити як композицію і виставити фото на форумі "Виконана робота за урок 3-4".

HelenДата: Четвер, 24.12.2009, 12:30 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Проверенные
Нагороди: 1
Репутація: 3
як саме мені з бісеру зробити гілочки? чи я маю просто зробити стовбур і посадити його і горщик?

lubasgalinaДата: Четвер, 24.12.2009, 12:38 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
На третьому уроці Ви повині зробити дерево "Вербу". Для початку Ви зробіть хоча по 5-7 гілочок, різних розмірів. Наприклад, якщо ви будете робити Вербу першим способом то Вам потрібно зробити такі гілочки, як видно на Фото, хоча по 2-3 гілочки цих чотирьох розмірів.
]My WebPage[/url]
Якщо Ви робите Вербу другим способом, то вам потрібно зробити по 5 гілочок .
А якщо ви використовуєте третій спосіб, то Вам також потрібно зробити по 5 гілочок (7 см, 12 см, 15 см -це гілочки, які Ви маєте робити)
Коли ви зробили гілочки, то Вам потрібно показати фотографія, щоб я подивилася чи Ви засвоєли матеріал (навичок) . Коли я дам добро, тоді Ви робите за своїм бажанням гілочки, коли Ви всі зробили гілочки Вам потрібно, зробити пучки гілочки, а потім формуєте стовбур із грубих дротів, і робите дерево. Тоді Вам потрібно зробити кору дерева, а потім аж садити.

lubasgalinaДата: Четвер, 24.12.2009, 12:53 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Quote (Helen)
як саме мені з бісеру зробити гілочки? чи я маю просто зробити стовбур і посадити його і горщик?

Ви зайдіть, ще раз на 3 урок і уважно причитайте урок, і вибіріть яке ви будете робити дерево "вербу". Там все описано як зробити гілочки.

Форум » Уроки по бісероплетінні » Уроки 3-4 » Урок 4 (Посадка дерева)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017